czwartek, 25 sierpnia 2016

Zielono mi


Redaktor Paweł Galek z Super Nowości broni kolbuszowian przed trucicielami.Mieszkańcy rejonu ul. Zielonej w Kolbuszowej protestują przeciwko trującym ich fabrykom.
Jedna z nich zajmuje się produkcją mebli, druga zaś recyklingiem folii. Z dziennikarzem Super Nowości spotkało się w tej sprawie kilkadziesiąt osób, ale pod listami protestacyjnymi jest już blisko 200 podpisów.

całość kliknij tutajSprawa jest znana od lat, szeroko komentowana za szczelnie zamkniętymi oknami, oficjele jednak tylko dyskretnie pokasłują  po kątach.

Podobno sprawą zajął się kilka lat temu, mieszkający w pobliżu wiceburmistrz Gil- małżonka lekarz, ale wszystko rozeszło się po kościach.

A w Korso kolbuszowskie- piszemy dla ciebie- cisza jak  makiem zasiał. Co jest?

11 komentarzy:

 1. Lekarze mają też z tego biznes, to co się będą szarpać.

  OdpowiedzUsuń
 2. A komin u jajcarzy to co?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest,jest, Maglu na zdjęciu. Wreszcie, ura,ura...

  OdpowiedzUsuń
 4. Coltex to były Pakfol? no patrzcie, nagle teraz truje? a jak był tam poprzedni właściciel, bliski przyjaciel strażaka, to zasłużonym dla miasta został. Patrzcie jak to się wszystko zmienia.

  OdpowiedzUsuń
 5. na strefę a nie w centrum Kolbuszowej takie firmy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale co na to nasz umiłowany poseł ??? Przecież on w sejmie zajmuje sie ochrona środowiska. Jak sam opowiada, ma wielkie możliwości pomocy w każdej sprawie i wszystkim pomaga. Moze procesyjnie do naszego posła ???

  OdpowiedzUsuń
 7. Byniu Mniam,mniam chroni ale siebie, a nie środowisko.
  Mróz skrzypi pod butami,a piasek zgrzyta w zębach z zazdrości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ktoś kiedyś ładnie napisał o KLB: "Cancer City"...

  OdpowiedzUsuń
 9. Mieszkam kawałek od zielonej, ale też się podpiszę. Gdzie zbieracie podpisy?

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj ludzie to są dziwni, najpierw niech zaczną od siebie i od tego czym sami ogrzewają domy zimą, sami trują siebie i środowisko bardziej niż te firmy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Człowieku, jak nie wiesz to nie pisz bzdur. Przyjdz powąchaj , kiedy te dwie firmy topią i spalają produkty. I jeszcze jedno- hałas jak na lotnisku, kiedy w Koltekscie mielą ten granulat z folii. A w Drewkolu spalane odpady , sklejki, kleje....Przeciez oni trują nie tylko mieszkanców Zielonej. Działkowicze i inni mieszkancy dookoła tez to wdychają. I skąd te choroby onkologiczne ?

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.