niedziela, 7 maja 2017

Najtańszy wykonawcaW kolbuszowskich przetargach na roboty drogowe, kanalizacyjne , wygrywają najtańsi wykonawcy.
Wynajmuje się nawet (najtańszych) inspektorów którzy mają obowiązek sprawdzać jakość wykonanych robót.
Niby wszystko w porządku bo to zgodne z prawem.

Aliści....Może zamiast Inspektora Oświaty (czym on się zajmuje?), zatrudnić inspektora budowlanego z dużym doświadczeniem w zawodzie?13 komentarzy:

 1. Pewnie nie poświęcili to się sypie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Manhatan sie zapada. A mieszka tu wiceburmistrz. Gmina podatki czesze i co z tego. Gratulacje dla starosty co też ma tu dom że jak ostatnio kraty wymieniał przy wejsciu do piwnicy udalo mu się nie wpaść do jaki dziury. Dorian jak mu dziura wypadła koło chaluoy to zaraz intepelacje składał i mu zasypali. Uczyć się od młodszego że co jak co ale koło swojego domu ma być wszystko zrobione na cacy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gilowi i Kardysiowi, dziury nawet pod chałupą nie przeszkadzają, dlatego nie dbają nawet o to, co jest pod naszymi domami.

   Usuń
  2. Można to wszystko zrobić , tylko trzeba pomyśleć.Z tym jednak u naszych włodarzy jest cieniutko.Kilka lat temu rozkopano Obrońców Pokoju i nie zrobiono tam kanalizacji sanitarnej. Zrobiono kanalizację na Mickiewicza i zamiast jak po sznurku zrobić Bytnara, to skanalizowano Chopina. Gdzie tu sens?

   Usuń
 3. Podobne dziury są Kolbie wszędzie na nowych kanalizacjach.Można było temu zapobiec ,ale to dużo więcej kosztuje. Tanio nie oznacza nigdy dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. A kto jechał lub szedł do sotwarzyszenia nil tam dopiero doły kałuże jak na zadupiu, może wreszcie ktoś się zajmie ta drogą

  OdpowiedzUsuń
 5. Zadupie to i dziury odpowiednie.

  OdpowiedzUsuń
 6. I dlatego należy rozwiązać stowarzyszenie NIL. Kto tam jest zatrudniony. Towarzystwo wzajemnej adoracji ,tak jak Fundacja na rzecz sportu. O kulturze nie ma co pisać .

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmierzch cywilizacji jest bliski. Inkowie zniknęli w podobny sposób.
  Maglu-Wiącku to wizjoner.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wójcicki zamiast robić fotki powinien wyjść z łopatą i dziury zasypać. Następny włodarz od gadania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No rzeczywiście, my jesteśmy tylko od płacenia podatków a urzędasy tylko od ich zbierania i rozpieprzania bez sensu. Gminy teren to niech robią bo to ich psi obowiązek.

   Usuń
 9. To nie najtańsi wykonawcy tylko pośpiech w realizacji. Projekty i uzgodnienia 2 lata. Realizacja 4 tygodnie. Gdzie to logika.

  OdpowiedzUsuń
 10. Za to w Porebach Kupienskich u Starosty na Rancho firmy ,zrobily robote na dyplom Mistrzowski. Mozna mozna

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.