wtorek, 30 maja 2017

Za udział wzięli

Ponieważ sprawa uchylania się niektórych radnych od swoich obowiązków, wzbudza duże kontrowersje, proponuję uściślić zasady wypłacania diet .

Wprzypadku uchylania się radnego od obowiązków związanych z wykonywaniem mandatu, dieta przysługująca za dany miesiąc kalendarzowy podlega obniżeniu:

a) za nieobecność na sesji rady – o 50%;

b) za nieobecność na posiedzeniu komisji, w której radny jest członkiem – o 30%;

c) za opuszczenie bez uzyskania zgody przewodniczącego Rady sali obrad przed zamknięciem sesji Rady – o 50 %.Może się przecież zdarzyć, że jakiś nerwowy obywatel złoży doniesienie do prokuratury, że niektórzy radni poświadczają swom podpisem nieprawdę w celu uzyskania korzyści majątkowej.
Znowu będzie wstyd na caluśką Polskę.Prezes może się znerwować, itp , itd.


Aliści... mamy w składzie rady  (byłego) milicjanta i...nic?


5 komentarzy:

 1. Magiel skąd dostałeś takiego czerwonego loda ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy z nich jak głośno wszyscy mówią za dyche dałby się pokroić. Wyścig do tego koryta nie inną ma przyczynę a przy okazji jaką dziurę przy chałupie zasypią właśnie jemu w pierwszej kolejności i dofinansują jakie pokrzykiwania przy wódce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Więc na co czekasz? Startuj w wyborach. Jest szansa. Wydymać szympansa. A jak pójdzie gładko,to i całe stadko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam przyjemności klaniać się byle komu, na łatanie dziur przed własną chałupą mnie stać i nie mam tak wybujałego ego żeby żądać finansowania imprez dla setki znajomków. Tobie więc i tobie podobnym zostawiam kwotę za którą robicie często z siebie niezgorszych pajacyków.

   Usuń
  2. Widzę że u waść honor to nie znana postawa , to dymaj robaku .

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.