piątek, 19 sierpnia 2016

Patrioci z Kolbuszowy


Pod piwnymi parasolami na rynku, toczą się burzliwie dyskusje o tym, jaka to nasza lokalna władza ,
 nic a nic nie umi, kradnom i w ogóle do doopy som. Konspiratorzy naradzają się, jakby tu jaką rewolucję (albo co) zrobić.

Narodowce maszerują wokoło rynku, aż drżą szyby.

Internety skrzą się od komentarzy miejscowych intelektualistów, o miejscowych krawaciarzach w przepoconych garniturkach.

Nawet Magiel, wyciągnie na blogu byle szmatę z Urzędu Miejskiego czy też Starostwa.

Aliści....Tyle jesteśmy warci.

8 komentarzy:

 1. Maglu co rozdzierasz szaty i jape. Gdzie urna byłeś zamiast nas reprezentować w dyskusji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magiel za ciebie jeszcze do roboty pójdzie, żebyś z głodu nie padł. A ty sobie pohejtujesz w tym czasie przy ciepłym piwie.

   Usuń
 2. Maglu - a czy UM czy Powiat wrzuca ogłoszenia na swojego Facebooka? nie , bo po co !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wrzuca ogłoszeń , bo jak byście przyszli ( przychodzili na każde ) to trzeba by Wam zapłacić diety i katering zorganizować no i klimatyzacja tez kosztuje , nie wspomnę że trzeba wysłuchać wyborców i tak olać ich zdanie .

   Usuń
  2. Maglu jako (bez)radny powiatowy podskakuje na jak na gumce, wq.wiony na swą bezradność.

   Usuń
  3. Magiel to spółka z Nieograniczoną Nieodpowiedzialnością, miejscowych coraz starszych, gniewnych.Poeci, redaktorzy, nauczyciele, urzędnicy, pracownicy zakładów budżetowych, biznesmeni, studenci oraz liczni przedstawiciele rozsianej po całym świecie Polonii.

   Usuń
  4. Magiel to jakiś zagubiony belfegor. Zna się na wszystkim,wszystko krytykuje, każdemu zwraca uwagę a i ucho nadstawia, gdzie co kto szepnie.
   Spódniczki lubi, piwko też. To musi być wf-ista.

   Usuń
 3. Dzięki temu, że mamy magla to przynajmniej coś wiemy co się dzieje w terenie. Jak nie było go przez te kilka miesięcy to niewiele wiadomo był co wyprawiają te "nasze" lokalne władze. Wiadomo że taki się nie urodził co by wszytkim dogodził. Maglu super że jesteś- pozdrowienia dla Ciebie lub (Was) jak mówią niektórzy.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.