sobota, 17 grudnia 2016

Kolbuszowska obywatelska hipokryzja.

Kolbuszowski kawałek internetu wrze wzburzony tym co dzieje się w polskim parlamencie. Padają ostre słowa, oskarżenia pod adresem obu stron politycznego sporu.Ludziska wyrażają swoje zatroskanie sprawami państwa, narodu, a nawet całego świata.


Aliści...

Za kilkanaście dni odbędzie się głosowanie nad budżetem gminy Kolbuszowa. Do podziału- bagatela- 88 milionów złotych.
Tubylcy mają to jednak solidarnie w doopie. A jest nad czym dyskutować, urzędnicy zaplanowali bowiem tylko takie inwestycje:


Jak widać na załączonym obrazku Szkoły Specjalnej nie ma, i długo nie będzie.

Co ciekawsze, wszyscy miejscowi politykierzy zapytani o lokalne sprawy, bardzo szybko nabierają wody w usta, i wymawiają się brakiem czasu.Nie bierzecie udziału w życiu publicznym, to nie macie prawa narzekać.


15 komentarzy:

 1. Gdzie odpowiedzialność tych co są za rozbudowywaniem oraz utrzymywaniem tych małych szkół- szkoły co jest garstka dzieci z natchodzącym coraz to większym niżem. Czy tzw. dobrem dla dziecka będzie zawsze bliskość szkoły z łączonymi klasami czy należty poziom nauczania. A szkoła specjalna jest w regionie jest jedna.
  P.S.
  Ciekawe co by zrobił cysorz ze starostwa jak by mu zablokować mównicę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie naród zaczyna się budzić przyjdzie pora i na naszych paniczów ze starostwa a za nimi polecą następni którzy im służą .

   Usuń
  2. Naród tak ,ale tubylcy w Kolbuszowej to się budzą tylko na pierogi i może jakie marchewki.

   Usuń
 2. Co mi tu snujesz opowiastki o szkółka jak dzieci mało.
  Pierogi Galicja na rynku rozdaje, więc ruszam z rodzinką. Zabiorę na wynos by się nie marnowalo. Mogliby taką wigilię robić raz na miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zostań posłem to nie nadążysz spożywać.

   Usuń
 3. Najważniejsze że remizę gdzieś tam budują bo by sie naszym "politykom" mundurki strażackie zmarnowały.

  OdpowiedzUsuń
 4. Remizę budować jak niż mamy i strażaków nie przybywa. Masakra

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze napisane " urzędnicy zaplanowali" tylko oni w gminie mogą decydować co będzie zrobione. Innych głosy i prośby nie mają znaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Magiel magiel magiel ... bierzesz udział w tym życiu publicznym, szczekasz, obrażasz, ostatnio żeby jednym dotkliwiej zaszkodzic to drugim nawet byłes gotów pomóc podając na tacy pismo odnośnie porodówki. Ludzie olewając Ciebie i twoją pomoc chyba dosadnie dali Tobie do zrozumienia gdzie mają Ciebie, twoje zdanie i twoją pomoc. Nie służysz dla ludzi bo ci i tak mają cię gdzieś, dla polityków napewno też nie. Pozostaje że po prostu jesteś psychiczny i uroiło ci się w głowie że bedziesz naszym zorro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby tylko w Kolbuszowej takich "psychicznych "
   było więcej to powiat by się nie wyludniał,i miejsca pracy by były ,nie tylko dla rodzin urzędników,i porodówkę byście też mieli.

   Usuń
  2. Ludzie olewają siebie ale nawet i tego nie rozumieją. Takich politykierów jak ty z 19:02 i tobie podobnych to kopa i na księżyc. Wtedy nawet diagnoza żeś psychiczny ci się nie przyda bo zapłacisz za dziadostwo które robisz i wspierasz.
   Magiel brawo alleluja i do przodu a komentami byle dupka nawet nie zaśmiecaj bloga.

   Usuń
  3. Ten o 19:02 to urzędnik przy korytku ,którego najbardziej boli to ,że Magiel pisze prawdę i ludzie dowiadują się o rzeczach o których powinni nie wiedzieć.

   Usuń
  4. Maglu pisze prawdę, hi,hi,hi,hi.
   Napierdziela tak jak my wszyscy.
   Byłeś wczoraj w MDK?
   Piękna lekcja patriotyzmu i historii. Brawo Pietrzak!
   Magiel szoruj gościowi buty!!

   Usuń
  5. Niech Maglu wyszoruje buty Pietrzakowi tą chustą, którą starosta walczył z komunizmem.

   Usuń
  6. Że też na tej lekcji patriotyzmu nikt nie wspomniał o takiej organizacji jak IRCHA której czynnym działacem był wspominany na wieczorku świętej pamięci.
   prócz tego ok, ok.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.