niedziela, 6 sierpnia 2017

Będzie wesoło na Górnej


Miała być Nowoczesna Kolbuszowa , a będzie Nowoczesna Kolbuszowa Górna.Już nie trzeba jeździć na "Przystanej Woodstok" aby zobaczyć nagie piersi.

Oj będzie się działo, zwłaszcza gdy prężne miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, wystąpi z inicjatywą konkursu Mistera Mokrgo Podkoszulka. Moim zdaniem sołtys Karkut wygra w przedbiegach.

9 komentarzy:

 1. Gazeta wyborcza i newsweek dla zwycięzcy

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie zaparkowć? Parking dla kilku pojazdów, a co jak przyjedzie jeden drabiniasty zaprzęg. Chyba że spodziewana taaaaka frekwencyja (ratuje pewnie ten podkoszulek)🎤🍗🌕

  OdpowiedzUsuń
 3. Grila mam przytargać,cuś na ruszta tyż,do tego płyny własne. Po co tam się pchać? Kierdziołek mami jakimiś cycuszkami i do tego może?? Wszystko to mam w domu w sprawdzonej,lepszej wersji. A jak sąsiad z sąsiadką dołączą to wymieniamy się pomysłami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry pomysł ,
  jak sie chcą spotykać towarzysko ,to niech się integrują za swoje,a nie za publiczne pieniadze ,jak na chodniki ,czy dziury na drogach ni ma.
  Sołtysi co się tak martwią,ze mieszkańcy nie mają się gdzie spotykać i trzeba im robić ekstra imprezy powinni brać przykład.

  OdpowiedzUsuń
 5. Maglu/Wiącku palisz niestety nie w tym piecu. Frustracja dopadła? Sensory przegrzały?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przynajmniej sołtys coś robi i chcielibyśmy żebyś Michał startował na burmistrza !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Burmistrz Kierdziołek grilował parówę i nie dał skosztować. Zapitke darmową też obiecywał i co? Zimioki,buroki i nawet kapusty zimiocany nie było.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie było, bo to nie ta sobota. Za tydzień też nie będzie, bo obiecać trzeba, bo naród lubi obiecanki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego też burmiszcze obiecują a potem szybciutko w krzaczki ucieczka.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.