niedziela, 6 sierpnia 2017

Burmistrzowi Zubie można skoczyć?


Na ostatniej sesji Rady Miejskiej (która odbyła się w czwartek), burmistrz Jan Zuba tłumaczył przewodniczącemu osiedla nr 2 - Krzysztofowi Wójcickiemu, jaki ten jest niekumaty.
Przecież to normalne, jak są roboty na drodze to są i utrudnienia.Każdem głupi to wi, tylko on nie rozumi.
Wykonawca ustalił jak ma się tam ruch odbywać i jemu burmistrzowi nic do tego. Trzeba cierpieć i takie tam inne.

Aliści...

Organizacja ruchu (ustalona przez  wykonawcę) nie tylko jest fatalna, ale zabezpieczenie wykopów utrudnia widoczność i w każdej chwili grozi wypadkiem.

Zilustrował to na facebooku, zawodowy kierowca- Waldemar Żak. (kliknij tutaj)Jak niezwykle trafnie zauważył Wojciech Pik- wyjazd stamtąd to rosyjska ruletka- przydzwoni, albo nie przydzwoni.

Burmistrz Zuba jako przedstawiciel inwestora, jest osobiście odpowiedzialny (podobnie jak wykonawca), co się na tej krzyżówce dzieje.Jeśli nie w sądzie, to przed urną wyborczą.Warto zapisać, bo jak mawiał śp dyrektor Karol Grodecki- Najkrótszy ołówek, jest dłuższy od najdłuższej pamięci.

Napisałem maila i wysłałem sms'a do kolbuszowskiej Straży Miejskiej. Zobaczymy jak działają nasze służby miejskie. Gdyby ktoś miał w niedzielny poranek kaca to... można i zadzwonić-  601 909 026


8 komentarzy:

 1. C oza wspaniała wiadomość Maglu! Burmistrzowi Zubie można nawet przydzwonić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rok temu podczas przebudowy kanalizacji,te same osoby donosiły, że nie ma zabezpieczenia, że w ogóle i w szczególe wszystko jest źle,a dziś okazuje się, że qwna płyną i jest lepiej niż było. Parę lat temu Krzesztof przybrał przydomek Storczyk. Dziś wiemy,że cel osiągnął. Tesco wyprowadził z Polski.Kierdziołek pali świce pod sądem. Strach się bać,co jeszcze młodzi wymyślą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszyscy Włodarze Kolbuszowscy maja skóry komuchów niereformowalnych .Tylko tak udaja i nabijaja kabzle ile się da.Oni tylko umia likwidować bo to najprosciej .Do wymiany to towarzystwo do piatego pokolenia.Koniec kropka

  OdpowiedzUsuń
 4. Stłuczka,na stłuczce. Masakra . Karetki całymi dniami wywożą rannych. Szczelczyk zaciera rence ,bo ma bysnes na NFZecie. Może dlatego zatwierdzono taką organizację ruchu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głupoty wypisujesz. Nawet jeśli dojdzie do jednej stłuczki w tym miejscu to będzie to całkowicie niepotrzebne ryzyko. Ktoś tu po prostu nie pomyślał stawiając barierki i nie ma się co czarować. Jak można było coś takiego odwalić na skrzyżowaniu z obroncow skoro od lat nie schodzi temat z skrzyżowaniem przy bierdonie. To w jednym miejscu walczymy o bezpieczenstwo a w drugim specjalnie je stwarzamy?

   Usuń
 5. rozkopane nawierzchnie , brak jakiekolwiek organizacji prac , zabezpieczenia zrobione w sposób zagrażający bezpieczeństwo ruchu to obraz metod wykonywania robót w Kolbuszowej

  OdpowiedzUsuń
 6. Za miesiąc, dwa będzie nieźle. Jedynie te koszmarki lampy.
  A wqrwienie niektórych będzie trwać,trwać.

  OdpowiedzUsuń
 7. zuba to sie nadaje ale do wymiany, on ludzi to ma w głębokim poważaniu

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.