niedziela, 19 lutego 2012

"Zajebistość" wewnętrzna.

Wczorajszy dzień na trwale wpisał się w historię naszego miasteczka a nawet gminy,co tam-powiatu.
Internetowe radio "Studnia" nadało pierwszą audycję  "Wszystko jest folkiem".Autorami są żywe kolbuszowskie  legendy; poeta-włóczęga-redaktor-muzyk (człowiek zdolny do  wszystkiego) Janusz Radwański,muzyk-fotograf-znawca i propagator ogórków kiszonych- Jarosław Mazur oraz Szymon Węglowski ze swoim berimbau.Warto posłuchać-godzina dobrej zabawy w towarzystwie ludzi których znamy i lubimy.Audycję polecam szczególnej uwadze właścicielom samochodów, którym ktoś powyciągał druty z opon.
Niestety na samym wstępie nastąpił niemiły zgrzyt .Rozochoceni panowie Radwański i Mazur przejechali się niemiłosiernie po znanych i lubianych "Raniżowiakach".To na pewno zaowocuje serią procesów o zniesławienie.Przykre, ale taka jest (także) Polska właśnie.Komercja to jednak nie wszystko panowie ...zabrakło  mi jednak w audycji  prawdziwych naturszczyków....
To jest prawdziwy  F O L K
Może Pan Jarosław włączy to do swojego  bogatego repertuaru?

3 komentarze:

 1. Bezcenne... dzięki!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, Maglu, dzięki za miłe słowa.

  Co do Raniżowian: ja wiem, że trudno w to uwierzyć, ale zdarza mi się mówić nie ironizując. Więc podkreślam: Raniżowian całkiem serio uznaję za najbardziej rock n rollową kapelę, jaką znam. Zresztą, jak moglibyśmy jeździć po Raniżowianach, kiedy jeden z nich był w studio?

  Darz Bór!

  P.S. Ukraińcy cudni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Maglu.... wpadnij do anszego studia. Poznasz nas. poopowiadamy sobie. Weź ogórki. Tpo ja... Mazur

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.