czwartek, 15 marca 2012

Radny Karkut do tablicy

Pan Michał Karkut ,oficjalnie radny naszej gminy,a nasz ulubiony ulubieniec jest bezkrytycznym wielbicielem
wiatraków w tle.Prywatnie może on sobie myśleć co mu się tam podoba ,ale jest naszym przedstawicielem w gminnym samorządzie i spoczywają na nim konkretne obowiązki.
Większość społeczności  lokalnych zanim zgodziło się postawić farmy wiatrowe na swoim terenie przeprowadziło rzetelne badania na ten temat.Średnio uznano że  w miarę bezpieczna jest odległość 1600 metrów od budynków mieszkalnych, a limity hałasu muszą być ograniczone do nie więcej niż 6 dBA powyżej istniejącego hałasu w tle .
Więcej tutaj.

Nie interesują nas wycieczki (chyba że z  redaktor Marleną Bogdan -której urodę podziwiamy) ani subiektywne odczucia i opinie.
Chcemy faktów , wyników niezależnych badań a nie papki prezentowanej przez inwestora.Jest to obowiązkiem ludzi którzy w naszym imieniu sprawują władzę.
Jak na razie wygląda jednak na to, że Burmistrz Zuba,jego zastępca Gil a nawet nasz ulubieniec Karkut,zamiast robić to co do nich należy  tylko się naszym kosztem nieźle zabawiają.


1 komentarz:

  1. Przyszły do urzędu inwestory i powiedziela ;"będziewa budować".Zuba z Opalińskim przyklasnęli
    i odparli;"Za 500 tys rocznie róbta co chceta" .I robią co im się podoba a urzędasy myją ręce.Zanosi się na niezłą aferę.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.