piątek, 26 czerwca 2026

Burmistrz Romaniuk leje wodę

 

T


tak  jakoś sucho siem zrobiło ostatnio. Przejął się tym burmistrz Grzegorz Romaniuk i zaapelował o racjonalne gospodarowanie wodą.



Wzruszyliśmy się niesamowicie tą troską naszego włodarza.

Azaliż... nie przejęli się tym zbytnio pracownicy fundacji i lali wczoraj wodę z armatek wodnych na płytę boiska.

Najwyraźniej są różne kategorie oszczędzania wody. Jedni mają zakręcać krany, a inni mogą odkręcać armatki.




22 komentarze:

  1. Magiel z rana i od razu inny dzień😝🤪
    Smutne jest to co wyprawia się w Cyrku Stadionowym ale skoro zatrudniający sami siebie radni i ich POciotki udają, że tak ma być , to należy całą sytuację zgłosić do NIK, przeprowadzić niezależny audyt.
    Humorystyczne i ironiczne uwagi Magla, który jako jedyny nie opłacony redaktor, punktuje niekompetencje, niedbałość w zarządzaniu gminą wyzalają salwy śmiechu, ale gdzie to zmierza i kiedy się to zakończy - jak powiedziałby Janek Himilsbach🤔🙃

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie zgodzę się kolegi. Komunikat słuszny trzeba oszczędzać wodę, ale też trzeba podlewać boisko bo do tego ono służy! Żeby na nim grać musi być na nim trawa. Proste?

      Usuń
    2. Jaki jest sens podlewania o 19? Rozpisz się...

      Usuń
  2. To co, murawa ma wyschnąć żeby potem wywalić tysiące na odbudowę nawierzchni?
    Oszczędzać gdzie należy a konieczność koniecznością.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A dlaczego mój trawnik ma wygladać gorzej od murawy boiska? Jak oszczędzać to wszyscy.

      Usuń
    2. Bo twój trawnik nie służy ogółowi a stadion owszem. Trudno zrozumieć?

      Usuń
    3. I racja!

      Usuń
    4. Jeśli wprowadzono tryb oszczędzania bo nie ma wody do picia, to powinno obowiązywać wszystkich. Jaki jest harmonogram podlewania płyty stadionu?Dlaczego nie podlewa się go nad ranem, kiedy przynosi to najlepsze efekty.

      Usuń
  3. Burmistrz ma układy z Buczkiem i wszystko załatwi. Nawet koszt wody Buczek pokryje w zamian za głosy

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Twoja fobia rośnie i za chwilę wybuchnie. Weź psychotropy.

      Usuń
  4. Magiel myślałem ze jesteś troszkę mądrzejszy to co powinni boiska ususzyć i zaorac

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niech leją co drugi dzień, przecież to tylko 5 liga.

      Usuń
    2. Jeśli my mamy oszczędzać to dlaczego nie fundacja? Wody brakuje przecież wszystkim?

      Usuń
    3. zeby plyta byla w dobrym stanie trzeba o nia dbac poprzez odpowiednie nawadnianie ,zniszczyc jest
      latwo a pozniej bedzie placz ze zespoly przegrywaja mecze ze wzgledu na zly stan plyty,zanim ktos sie sprobuje nasmiewac ze to tylko III czy V liga niech zobaczy ile wysilku i serca zawodnicy poczawszy od najmlodszych do seniorow wkladaja w treningi i mecze

      Usuń
    4. Pamiętam jak Kolbuszowianka trenowała w dużo gorszych warunkach.Grała w prawdziwej 3 lidze a Polska była trzecią drużyną na świecie.

      Usuń
  5. Kurka dzisiejszy wpis to chyba przedszkolak pisał. Słownictwo i logika na poziomie 5 latka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jakieś uzasadnienie tej tezy?Brakło ci konceptu?Nie potrafisz?

      Usuń
  6. Pojawiły się oświadczenia majątkowe. Jednak w tym calym totolotku to wielki wuj zarobków. W dużych miastach partyjni potrafią się lepiej ustawić

    OdpowiedzUsuń
  7. Jak się maglu nie znasz to nie pisz głupot , musimy podlewać boisko żeby murawą była dobrze nawilżona , Sokół musi trenować w dobrych warunkach

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie rób jaj, co innego się tylko nawilża.

      Usuń
    2. Przez odpowiednie dopieszczanie. Lanie wody na chama nic nie daje.

      Usuń
  8. Mikołaj leje wodę nie tyło na stadionie. We wtorek na zakończeniu ósmych klas w jedynce powiedział że nauczyciele tej szkoły są najlepsi w całym powiecie.Nie pobyłoby może w tym nic dziwnego gdyby w podobnym tonie nie wypowiedział sie w czwartek o nauczycielach z kolbuszowskiej dwójki.Fałsz obłuda hipokryzja na każdym kroku. Niestety nawet nauczyciele to łykają.Cha cha cha......

    OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.