Aliści… kilka ostatnich wpisów na blogu to kolejne przypomnienie, że neokomunizm pozostał i nigdzie się nie wybiera. Najciekawsze jest jednak to, że większość mieszkańców nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wiele jego mechanizmów nadal działa wokół nas.
- Lokalne media
- Instytucje
- Kultura
- Sport
- Stowarzyszenia
- Ogłoszenia
środa, 24 czerwca 2026
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Mistrz Herbert ❤️
OdpowiedzUsuńCóż skoro takie coś jak czarzasty jest marszałkiem Tuska a tego skinieniem głowy wysyłają do trzeciego wagonu a on z podkulonym ogonem tam podąża to nic więcej nie trzeba mówić ludziom o przeciętnej inteligencji. Tym co poniżej tego poziomu Donek wtedy mówi że nikt go w Europie nie ogra. Na szczęście to ostatnie podrygi dziadygi.
Oby !! Znając "Mądrość" społeczeństwa - czyli wyborców ?????
OdpowiedzUsuńno taki coś jak Rafałek T. miał zostać prezydentem, to cud ,że sie tak nie stało, bo ludzie są ogłupieni przez propagandę, powinien polecieć też kierownika stolicy, bo to wstyd,
OdpowiedzUsuńtowarzysze zostawi potomstwo , które zajmuje się manipulacją i propagandą, mąceniem i wybielaniem , przepytywaczki, olejnik, jaruzelska, rozenek, sznepf, i sie tak nawzajem przepytują i plują na Prezydenta RP, i na Polskę
OdpowiedzUsuńDodaj do tego klechow którzy sprzedali nas już w targowicy
Usuńtowarzysze zostawi potomstwo , które zajmuje się manipulacją i propagandą, mąceniem i wybielaniem , przepytywaczki, olejnik, jaruzelska, rozenek, sznepf, i sie tak nawzajem przepytują i plują na Prezydenta RP, i na Polskę
OdpowiedzUsuńSygnalista wielokrotnie wskazywał, że są nieprawidłowości w finansowaniu przez Gminę, Cyrku Stadionów.
OdpowiedzUsuńNIK winien się tym zająć!!!
Prezesi, radni, są decydentami w zatrudniani swoich rodzin i POciotków.
Gdzie żurek? I kotlety bur miszcza wydawane dla swoich?
Z budżetu Gminy opłacają to badziewie!
Skandal!!
TWN POwinien się tym zająć!
Tak naprawdę wizytówką Kolbuszowej jest Magiel Kolbuszowski, jedyne, rzetelne, wartościowe, co prawda za wysoki poziom dla miejscowego establishmentu i mieszkańców, a szkoda, ale medium, które przejdzie do historii jak mowy filozofów greckich
OdpowiedzUsuńEstablishment KLB nigdy nie sięgnął takiego dna, jak obecnie.
OdpowiedzUsuńBanda celebryckiej swołoczy.
W promowaniu siebie nawzajem, w samouwielbieniu sięgnęli bruku. Nuworysze z opłaconymi klakierami, nawet wiarę i kościół wykorzystują do autopromocji.