środa, 24 czerwca 2026

Towarzysze odeszli, system został

 Aliści… kilka ostatnich wpisów na blogu to kolejne przypomnienie, że neokomunizm pozostał i nigdzie się nie wybiera. Najciekawsze jest jednak to, że większość mieszkańców nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wiele jego mechanizmów nadal działa wokół nas.

9 komentarzy:

  1. Mistrz Herbert ❤️
    Cóż skoro takie coś jak czarzasty jest marszałkiem Tuska a tego skinieniem głowy wysyłają do trzeciego wagonu a on z podkulonym ogonem tam podąża to nic więcej nie trzeba mówić ludziom o przeciętnej inteligencji. Tym co poniżej tego poziomu Donek wtedy mówi że nikt go w Europie nie ogra. Na szczęście to ostatnie podrygi dziadygi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oby !! Znając "Mądrość" społeczeństwa - czyli wyborców ?????

    OdpowiedzUsuń
  3. no taki coś jak Rafałek T. miał zostać prezydentem, to cud ,że sie tak nie stało, bo ludzie są ogłupieni przez propagandę, powinien polecieć też kierownika stolicy, bo to wstyd,

    OdpowiedzUsuń
  4. towarzysze zostawi potomstwo , które zajmuje się manipulacją i propagandą, mąceniem i wybielaniem , przepytywaczki, olejnik, jaruzelska, rozenek, sznepf, i sie tak nawzajem przepytują i plują na Prezydenta RP, i na Polskę

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dodaj do tego klechow którzy sprzedali nas już w targowicy

      Usuń
  5. towarzysze zostawi potomstwo , które zajmuje się manipulacją i propagandą, mąceniem i wybielaniem , przepytywaczki, olejnik, jaruzelska, rozenek, sznepf, i sie tak nawzajem przepytują i plują na Prezydenta RP, i na Polskę

    OdpowiedzUsuń
  6. Sygnalista wielokrotnie wskazywał, że są nieprawidłowości w finansowaniu przez Gminę, Cyrku Stadionów.
    NIK winien się tym zająć!!!
    Prezesi, radni, są decydentami w zatrudniani swoich rodzin i POciotków.
    Gdzie żurek? I kotlety bur miszcza wydawane dla swoich?
    Z budżetu Gminy opłacają to badziewie!
    Skandal!!
    TWN POwinien się tym zająć!

    OdpowiedzUsuń
  7. Tak naprawdę wizytówką Kolbuszowej jest Magiel Kolbuszowski, jedyne, rzetelne, wartościowe, co prawda za wysoki poziom dla miejscowego establishmentu i mieszkańców, a szkoda, ale medium, które przejdzie do historii jak mowy filozofów greckich

    OdpowiedzUsuń
  8. Establishment KLB nigdy nie sięgnął takiego dna, jak obecnie.
    Banda celebryckiej swołoczy.
    W promowaniu siebie nawzajem, w samouwielbieniu sięgnęli bruku. Nuworysze z opłaconymi klakierami, nawet wiarę i kościół wykorzystują do autopromocji.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.